Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Loader

Wybierz producenta

SMACZNA CHWILADostarczamy produkty najwyższej jakości, specjalnie dla Twojego pupila

HISTORIA FIRMY

Smacznachwila.pl powstała w 2014 roku jako firma mająca na celu dostarczanie Klientom tak hurtowym, jak i detalicznym najwyższej jakości produktów dla zwierząt domowych, po jak najbardziej atrakcyjnych cenach.

Od samego początku działalności firma pozostaje wyłącznym importerem do Polski karm suchych o jakości Super Premium marki Nero Gold. Karmy Nero Gold zostały stworzone w Finlandii w 2002 roku, natomiast produkowane są w Holandii w fabryce mającej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji karma dla psów i kotów.

Pod koniec 2015 roku firma rozpoczęła wyłączny import i dystrybucję w Polsce znanej światowej marki włoskich kosmetyków dla psów i kotów Iv San Bernard, które są wysoko oceniane szczególnie przez groomerów, ale również Klientów indywidualnych.

Również w 2015 roku spółka rozpoczęła produkcję suplementu diety dla zwierząt futerkowych, w tym psów i kotów w postaci oleju łososiowego marki FishOil Omega Pro, który jest naturalnym uzupełnieniem diety naszych pupili.

Prawie od początku działalności firma aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju imprezach, takich jak międzynarodowe i krajowe wystawy psów i kotów rasowych, targi branżowe, dogtrekkingi, eventy promocyjne, jak również włącza się w działalność charytatywną.

onas-img.png

NASZ SKLEP STACJONARNY

Smacznachwila.pl
ul. Armii Krajowej 4a, 35-307 Rzeszów

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00-14:00

handshake.svg

Doświadczenieod 5 lat dostarczamy produkty najwyższej jakości

separator-orange.png
poland.svg

Jedyni w polscejesteśmy wyłącznym importerem Nero Gold w Polsce

separator-orange.png
track.svg

Pomagamyuczestniczymy w różnego rodzaju eventach i akcjach charytatywnych
Marka Nero Gold

Jakość bez kompromisów

Marka Nero Gold została stworzona w 2002 r. jako rodzinna firma w Finlandii. Jej misją jest tworzenie i ciągłe doskonalenie karm dla psów i kotów. Dostarczamy karmy składające się z wyselekcjonowanych naturalnych składników, wzbogacone o niezbędne witaminy i minerały. Nasze karmy zapewniają zbilansowaną dietę, o której skuteczności przekonało się już tysiące klientów w krajach skandynawskich i zachodniej Europy.

Zobacz więcej →