Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Loader

Wybierz producenta

HISTORIA

Jako rodzinna firma w Finlandii, Nero Gold w 2002 r. rozpoczęła opracowywanie karmy, bazującej na naturalnych składnikach mięsnych. Karmy wzbogacono tylko o niezbędne witaminy i minerały. Postawiono na przygotowanie diety dla psów i kotów bez dodatkowych uszlachetniaczy, przypraw i barwników. Dzięki takiemu zastosowaniu karma sprostała oczekiwaniom klientów, którzy chcieli zdrowo odżywiać psy i koty, w wymagającym i zimnym skandynawskim klimacie. Tę tradycję Nero Gold kontynuuje do dziś. Dostarczamy karmy z najlepszej jakości mięsa kurczaka, indyka,jagnięciny, łososia i dziczyzny. O skuteczności karmy przekonało się już tysiące klientów nie tylko w krajach skandynawskich,lecz także w całej Europie. Od 2014 r. Nero Gold dostępne jest również w Polsce.

WYSOKA JAKOŚĆ KARMY

Dzięki wdrożeniu kontroli sanitarnej HACCP i produkcyjnej GMP, możemy zaoferować najwyższa jakość karm w standardzie Super Premium. Do produkcji karm nie używamy mączek kostnych. Całość jest przetwarzana w systemie ACS, który zapobiega uszkodzeniu witamin. Dzięki temu karma jest bogata we wszystkie witaminy i minerały naturalnego pochodzenia. Karmy Nero Gold nie zawierają żadnych chemicznych dodatków. Konserwowane są naturalnymi przeciwutleniaczami na bazie witaminy E. Oprócz standardowej funkcji żywienia psa, zapewniają energię do zabawy, nie powodują alergii i pozwalają cieszyć sie dobrą kondycją zdrowia przez cały okres życia.

PRODUKCJA

Karma Nero Gold produkowana jest w nowoczesnej fabryce w Holandii. Własne centrum laboratoryjne, współpraca z hodowcami i lekarzami weterynarii, pozwala przygotować czyste, zdrowe i spełniające najwyższe standardy karmy dla psów i kotów. W produkcji kładziemy nacisk na zdrowie i wysoką przyswajalność karmy

Najlepsze karmy z mięsem.

onas1.jpgonas2.jpgMarka Nero Gold

Jakość bez kompromisów

Marka Nero Gold została stworzona w 2002 r. jako rodzinna firma w Finlandii. Jej misją jest tworzenie i ciągłe doskonalenie karm dla psów i kotów. Dostarczamy karmy składające się z wyselekcjonowanych naturalnych składników, wzbogacone o niezbędne witaminy i minerały. Nasze karmy zapewniają zbilansowaną dietę, o której skuteczności przekonało się już tysiące klientów w krajach skandynawskich i zachodniej Europy.

Zobacz więcej →